Ypatinga diena UAB ,,Signatai“ ir padaliniams, tarp jų ir Baltų klinikai.🎊

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos spalio 18 d. patvirtino, kad UAB ,,Signata“ yra akredituota šeimos medicinos paslaugai.✅
Tai svarbi diena mūsų įstaigai, mūsų pacientams ir darbuotojams, nes įstaigos akreditavimas užtikrina medicinos paslaugas teikiančios įstaigos kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Šis statusas mūsų pacientams neabejotinai suteikia dar tvirtesnį saugumo ir užtikrintumo jausmą, juk patikite mums svarbiausia, ką galite – savo sveikatą.
,,Mūsų įstaigai akreditavimas yra visų pirma ilgalaikio ir kryptingo komandinio darbo rezultatas. VASPVT vertinimas užtruko ilgiau nei metus ir buvo labai griežtas – šis statusas suteikiamas tik įstaigoms, kurios pasiekė aukščiausius paslaugų teikimo standartus pagal įvairius kriterijus. Įveikėme šį kelią nelengvai, todėl akredituotos įstaigos vardas motyvuoja išlaikyti aukštą paslaugų teikimo lygį ir toliau teikti kokybišką medicininę pagalbą bei rūpintis pacientų gerove“, – įvertinimu džiaugiasi UAB ,,Signata“ direktorė Daiva Buikienė.