Psichologinė, psichiatrinė pagalba suaugusiems:
- Gydytojo psichiatro konsultacija. Konsultacijos metu gyd. psichiatras diagnozuoja ir gydo elgesio bei psichikos sutrikimus. Parenka ir išrašo vaistus, sprendžia su pacientų nedarbingumo susijusius klausimus. Esant būtinybei, pacientus nukreipia į ligoninę ar pas kitus specialistus.
- Psichologo konsultacija. Konsultacijos metu psichologas analizuoja ir stebi paciento psichikos procesus (atmintį, mąstymą, dėmesį, emocinę būseną, asmenybę ir kt.) bei elgesio motyvus. Psichologas pacientams padeda išgyventi krizes; konsultuoja asmeninių bei šeimos santykių problemų klausimais ir kt. Psichologo teikiama pagalba padeda suvokti susiklosčiusią situaciją, skatina keisti elgesį ir požiūrį į esamą padėtį.
- Gydytojo psihoterapeuto konsultacija. Gydytojas psichoterapeutas išklauso, stebi ir padeda tinkamai ir objektyviai įvertinti Jūsų esamą situaciją. Psichoterapeutas padės įveikti emocines krizes, rasti tinkamesnius, nei buvo taikyti, problemų sprendimo būdus. Psichoerapijų pagalba taip pat gydomi asmenybės sutrikimai, potrauminis stresas ar tarpasmeninių santykių ir bendravimo problemų sukelti sutrikimai bei gerinama bendra psichologinė savijauta. Kiekvienam pacientui individualiai pagal esamą situaciją skiriamos sekančios konsultacijos ar visas specialisto parinktas psichoterapijų ciklas, kuris padės Jums susidoroti su įvairiais emociniais sunkumais.
- Psichologinis intelektinių gebėjimų įvertinimas (WAIS-III LT metodika). WAIS-III (Wechsler intelekto matavimo skalės suaugusiems trečioji versija) yra viena plačiausiai naudojamų priemonių intelektiniams gebėjimams matuoti. Šia metodika atliekamuose tyrimuose analizuojami žmogaus gebėjimai ir jų visuma: mąstymas, dėmesio sutelkimas, atmintis, gebėjimas orientuotis aplinkoje, spręsti užduotis bei gebėjimas įgyti ir pritaikyti žinias.
- Psichologo teikiamos paslaugos: psichodiagnostinis vertinimas (emocijų, kognityvinių funkcijų, asmenybės ypatumų) ir konsultavimas (įvairių krizinių situacijų, tarpasmeninių santykių, emocinių problemų, kai kuriais atvejais – panikos atakų korekcija).
