Studentams Baltų klinikos durys visuomet atviros! 🙌

Bendradarbiaujame su universitetais ir Lietuvos studentų pažymėjimo organizacija – lsp.lt, visus studentus kviečiame apsilankykti mūsų klinikoje Kaune – o prisirašę, gausite dovanų!

Kodėl verta prisiregistruoti? Baltų šeimos klinika – tai gydytojai, kuriems rūpi. Klinika unikali savo specialistais, teikiamų paslaugų įvairove ir artimu ryšiu su pacientu. Mūsų klinikoje dirba jauni, ambicingi, motyvuoti, empatiški ir kvalifikuoti gydytojai. 

Šeimos gydytojos Akvilė Bačėninaitė ir Indrė Narščiūtė kviečia tapti jų pacientu, o kiekvienam prisirašiusiam, Jūsų pačių išsirinkta dovana:
– burnos higiena (vertė 50 – 60 Eur) arba
– vairuotojo sveikatos pažyma (vertė 30 Eur. Jums tereikės atsinešti pažymas iš Psichikos ir Priklausomybių ligų centrų arba, jei esate deklaruotas Kaune ar rajone – jas galime užsisakyti mes, kaina – 9 Eur).

Kad gautumėte išsirinktą dovaną, Jums tereikia paminėti, jog apie mūsų kliniką sužinojote LSP.lt puslapyje arba esate studentas.
Pasinaudoti dovana galite iš karto po prisirašymo, tačiau, kad ir kurią dovaną pasirinksite – būtina registracija.
Registruotis galite tel. +370 635 53355.
Vieta: I aukštas, Žemaičių pl. 37, Kaunas.

Prisirašyti galite internetu: https://signatareg.medsystem.lt/PatientEnrollment.aspx?sk_id=14&utm_source=web&utm_medium=prisirasymas taip pat ir atvykę į kliniką.

Informacija apie dovanas studentams: https://www.lsp.lt/lt/nuolaidos.

Iki pasimatymo Baltų šeimos klinikoje!