Rimantė Vainauskienė

Kineziterapeutė

Kineziterapeutė Rimantė dirba su kūdikiais, vaikais, suaugusiais ir senjorais –  mankštų, masažų ir kitų kineziterapinių užsiėmimų pagalba ji gali padėti Jums sutvirtėti, atstatyti ar įgyti tam tikras funkcijas ar judesius – galite rinktis grupines ar individualias mankštas, masažus suaugusiems, kineziterapinius užsiėmimus, mankštas ar masažus vaikams ir kūdikiams.

Kineziterapijos kūdikiams metu taikomas atpalaiduojantis arba švelnus stimuliuojantis raumenis masažas, atliekami pasyvūs ir skatinami aktyvūs judesiai, jei reikia, pasyvus tempimas. Naudojant terapinį kamuolį, volą lavinama kūdikio pusiausvyra. Mankštos metu dalyvaujantys tėvai taip pat įtraukiami bei apmokomi svarbiausių mankštos elementų.

Kineziterapeutė Rimantė taip pat yra specializuojasi potrauminio organizmo atstatymo metodikose. Toks kineziterapinis gydymas reikalingas žmonėms patyrusiems insultą ir infarktą, bei kitas širdies ligas.

Kvalifikacijos tobulinimas
  • 2019m.„Ispado“ kūdikių ir vaikų iki septynių metų masažo technikos kursai.
  • „Shiatsu&ukemi“ seminare gilinosi į savireguliacijos metodų taikymą siekiant ramybės būsenos bei taškinio masažo pagrindus.

Dirba su vaikais