Rima Zakarauskienė

Šeimos gydytoja

Pacientų nuomonės

 • Puiki dėmesinga gydytoja, kuri tikrai turi ilgametę patirtį. Rami, konstruktyvi, padeda spręsti visas sveikatos problemas.

  Rūta

 • Gydytoja labai puiki, švelni, supratinga. Atlieka savo darbus atsakingai. Atsako i visus rupimus klausimus ir paaiškina visas problemas susijusias su liga bei jos gydymu. Duoda daug patarimu ir paaiškina kaip reiktu elgtis, bei ką daryti.

  Ina

 • Labai puiki gydytoja. Tikras profesionalas. Visada maloni , su šypsena. Lankomės visa šeima. Ačiū Jai.

  Sandra

 • Labai kompetetinga, maloni, savo profesijos žinovė, gydo net uošvienę.

  Marija

 • Džiaugiuosi pagaliau suradusi rūpestingą, malonią ir puikiai savo darbą išmanančią šeimos gydytoją.

  Martyna

Atostogauja:
06.03-06.07
07.01-07.12
08.16-08.23

IIIIIIIVV

8:00-13:00

14:00-19:00

8:00-13:00

14:00-19:00

8:00-13:00

Kardiologijos, gastroenterologijos ir onkologijos srityse besispecializavusi gydytoja, gali pasiūlyti pacientams visapusišką ilgametę patirtį, įdirbį ir konkrečias bendrosios praktikos medicinos žinias.

Konstruktyvi, rami, profesionali šeimos gydytoja visiems vienodai yra supratinga, švelni, dėmesinga ir atsakinga. 

Mėgstama įvairaus amžiaus pacientų gydytoja visada stengiasi, kad pacientai iš jos kabineto išeitų su rastais atsakymais į visus rūpimus klausimus sveikatos tema. Gydytoją Rimą džiugina galimybė gydyti ne tik pavienius pacientus, tačiau ypatingai visas jų šeimas,  tuomet dažnai ir ligos priežastys tampa aiškesnės.

Gydytoja kaip vieną svarbiausių faktorių šeimos medicinoje išskiria profilaktines programas ir skatina pacientus naudotis ligų prevencijos ir profilaktikos programų teikiama nauda, nes laiku diagnozuota liga, lengviau ir efektyviau gydoma, kontroliuojama bei užkertamas kelias galimoms komplikacijoms.

Puikūs gydytojo įvertinimai

Ilgametė patirtis