Dalia Liukaitienė

Šeimos gydytoja

Pacientų nuomonės

 • Tai gydytoja, kurią galima vadinti pačia tikriausia gydytoja. Atsidavimas savo profesijai, rūpestis kiekvienu pacientu, nepaisant darbo valandų.💐💐

  Diana

 • Nuoširdus ačiū visam personalui ir šilčiausi linkėjimai mano gyd. Daliai Liukaitienei. Stiprybės,sveikatos,kantrybės šiuo sunkiu laikotarpiu.❤❤❤🌷🌷🌷

  Dalia

 • Maloni ir profesionali gydytoja, nuoširdžiai besirūpinanti pacientais.

  Sandra

 • Neesu iš tų kur ką nors suskaudus važiuoju pas gydytoją,bet kai netikėtai vos begalėjau paeiti teko apsilankyti pas savo šeimos gydytoją D.Liukaitienę. Galiu pasakyti,kad tai tikrai labai maloni ir profesionali gydytoja.Labai tiksliai ir greitai nustatė diagnozę,paskyrė tinkamus vaistus ir po poros dienų buvau visiškai sveikas.Man labai malonu,kad turiu tokią šeimos gydytoją,tokios linkėčiau ir kitiems.

  Patricija

 • Lankausi pas šią gydytoją nemažai metų, labai profesionali gydytoja, neskuba skirti stiprių vaistų. Visuomet puikios nuotaikos. Kai ateini su konkrečia problema, patikrina apskritai viso organizmo būklę, informuoja apie finansuojamas programas.

  Saulė

 • Ji yra tikra DAKTARĖ:profesionalumas, nuoširdumas, supratingumas, atjauta, taktas… Tai yra žmogus, kuris, pasirinkdamas profesiją, nesuklydo. Ačiū Jai! O, kad tokių gydytojų būtų daugiau…Ji yra verta didžiulės pagarbos.

  Edita

IIIIIIIVV

14:00-19:00

08:00-13:00

14:00-19:00

08:00-13:00

kintantis

Profesionalumas, nuoširdumas, atjauta, taktas – tokias gydytojos Dalios Liukaitienės savybes išskiria pacientai. Ilgametę patirtį šeimos medicinoje skaičiuojanti gydytoja Dalia yra tikras šeimos gydytojo pavyzdys:

besiskundžiantiems sveikatos sutrikimais pacientams suteikia visapusišką sveikatos apžiūrą, tiksliai, atsakingai ir skubiai priima su gydymu susijusius sprendimus, taktiškai ir tikslingai konsultuoja bei paaiškina pacientams sveikatos sutrikimų priežastis, ligos gydymą ar galimų rizikų sveikatai eliminavimo būdus. 

Tikra savo srities profesionalė gydytoja Dalia skirs pakankamai laiko kiekvieno sveikatos istorijai išanalizuoti. Draugišką ryšį užmezgusi, visuomet privers pacientus nusišypsoti – kad suaugę, vyresnieji ar mažieji pacientai gydytojo kabinetą paliktų be baimės ir ryžtingai bei pozityviai nusiteikę.

Gydytoja nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją. Periodiškai lanko profesinės kvalifikacijos kursus, bei seminarus Lietuvoje (LSMU, VU). Daugiau nei 20 metų – Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos narė, nuo 2006 m. Lietuvos gydytojų sąjungos narė.

Ilgametė patirtis

Dirba su vaikais

Puikūs gydytojo įvertinimai