Neatsiejama kokybiško gyvenimo dalis yra ne tik fizinė, bet ir mentalinė sveikata. Naudojant profesionalius metodologinius sprendimus galima geriau suprasti ir pažinti save,  įveikti emocinius sunkumus.

Psichikos sveikatos centras

Aida Diana Stankeviciene-min
Vaikų ir paauglių psichiatrė

Aida Diana Stankevičienė

Vilma Baksiene-min
Psichologė

Vilma Bakšienė

Viktoras Zivulinskas-min
Gydytojas psichiatras

Viktoras Živulinskas

Susiduriantiems su tokiais sunkumais kaip:

  • depresija, nuotaikos ir nerimo sutrikimai;
  • savivertės problemos ir produktyvumo klausimai;
  • stresas ir nuovargis, išsiblaškymas;
  • norintiems pasveikti ar kovojantiems su priklausomybėmis (alkoholio, narkotikų, nikotino, žaidimų ar maisto);
  • pašliję santykiai poroje, su vaikais, tarp draugų ar kolegų;
  • reikalinga adaptacija prie pokyčių gyvenime: skyrybų, artimo netekties, darbo praradimo, netikėtos ligos; 
  • turintiems darbo ar karjeros problemų. 

Konsultacijos metu yra įvertinama paciento būklė ir reikalingi gydymo būdai. 

Psichiatrija
Gydytojo psichiatro konsultacija, kurios metu gydytojas psichiatras diagnozuoja ir gydo elgesio bei psichikos sutrikimus. Parenka ir išrašo vaistus, sprendžia su paciento nedarbingumu susijusius klausimus. Esant būtinybei nukreipia pas kitus reikalingus specialistus.

Psichologija
Psichologo konsultacijos metu psichologas analizuoja ir stebi paciento psichikos procesus (atmintį, mąstymą, dėmesį, emocinę būseną, asmenybę ir kitus aspektus) bei elgesio motyvus. Psichologas pacientams padeda išgyventi krizes bei konsultuoja asmeninių bei šeimos santykių problemų klausimais. Psichologo teikiama pagalba padeda suvokti susiklosčiusią situaciją, skatina keisti elgesį ir požiūrį į esamą padėtį.

Psichologas atlieka psichodiagnostinį vertinimą (emocijų, kognityvinių funkcijų, asmenybės ypatumų) ir konsultuoja įvairių krizinių situacijų, tarpasmeninių santykių, emocinių problemų klausimais, kai kuriais atvejais – panikos atakų korekcija. 

Atliekamas psichologinis intelektinių gebėjimų įvertinimas (WAIS-III LT metodika). WAIS-III (Wechsler intelekto matavimo skalės suaugusiems trečioji versija) yra viena plačiausiai naudojamų priemonių intelektiniams gebėjimams matuoti. Šia metodika atliekamuose tyrimuose analizuojami žmogaus gebėjimai ir jų visuma: mąstymas, dėmesio sutelkimas, atmintis, gebėjimas orientuotis aplinkoje, spręsti užduotis bei gebėjimas įgyti ir pritaikyti žinias.

Psichoterapija 
Gydymo metodai, kuriuos taikant suvokiami ir keičiami jausmai, mintys ir elgesio motyvai, trukdantys asmeniui gerai jaustis. Psichoterapijos tikslas yra išmokyti pacientą rasti tinkamesnius, geresnius nei jis taikė problemų sprendimo būdus. Gydantis medikamentais ir kartu taikant psichoterapiją, pasiekiama geresnių rezultatų nei vartojant tik vaistus. Taip pat mažesnė atkryčio rizika, ilgiau išlieka terapinis poveikis. Psichoterapija yra veiksminga sergančiųjų depresija, baimėmis, neurozėmis, taip pat nerimo, miego sutrikimais, vidaus organų nervinės reguliacijos ir kitais nervų sistemos sutrikimais. 

Baltų šeimos klinika – psichologų, psichiatrų ir psichoterapeutų konsultacijos suaugusiems Kaune. Susisiekite dėl vizito ir konsultacijos.

Kviečiame registruotis internetu bei mob. telefonu 8 699 96622 arba (8-37) 202 001

Kodėl Baltų šeimos klinika?

17-specialistu

Kvalifikuoti specialistai

Baltų klinikos gydytojai turi sukaupę ilgametę patirtį bei nuolat kelia savo kompetenciją.

Daugiafunkciškumas

Vienoje vietoje galite gauti įvairias medicinines paslaugas ir gydymo metodus.
patogi-vieta-privaziavimas

Erdvus parkingas

Visada rasite kur pastatyti automobilį. Baltų klinika pasirūpino patogia ir erdvia automobilių stovėjimo aikštele.
moderniausios-technologijos

Naujausios technologijos

Visuose Baltų klinikos procedūrų kabinetuose naudojamos pažangios ir modernios technologijos.