„Baltų klinikoje“ profesionalūs ginekologai suteiks savalaikį gydymą ir priežiūrą visoms moterims! Mūsų klinikoje galėsite atlikti reguliarius ginekologinius apsilankymus, dalyvauti ligų prevencijai skirtose programose bei atlikti reikiamus tyrimus. Su dideliu rūpesčiu stebėsime ir vertinsime Jūsų bei vaisiaus būklę nėštumo metu.  

Ginekologai

Dovile Morkunaite-Cereikine-min
Akušerė-ginekologė

Dovilė Morkūnaitė-Čerekienė

 • III: 9:00-11:00
Jelena Lesciova-min
Akušerė-ginekologė

Jelena Leščiova

egils_gasins-min
Nevaisingumo specialistas

Egils Gasins

Baltų šeimos klinikoje teikiamos ginekologų paslaugos:

 • Kvalifikuotų specialistų konsultacijos. 
 • Profilaktinės paslaugos.
 • Pagal jūsų situaciją ir būklę skiria reikiamus mokamus ir nemokamus tyrimus. 
 • Nėščiųjų priežiūra, profilaktiniai kraujo ir šlapimo tyrimai, jų vertinimas, echoskopijos ir kita reikalinga priežiūra.
 • Gimdos kaklelio vėžio patikrinimas.
 • Užsiima sveikatos priežiūra ir gydymu. 

Profilaktinė programa – nemokamas tyrimas

Skirtinguose gyvenimo etapuose moterys susiduria su įvairiomis ginekologinėmis problemomis, kurias išspręsti gali gydytojai profesionalai. Norint užkirsti kelią galimoms ligoms, rekomenduojama tikrintis profilaktiškai. Laiku nustačius problemas galima visiškai pasveikti. 

Profilaktinė programa – gimdos kaklelio citologinio tepinėlio paėmimas ir rezultatų įvertinimas moterims –  atliekama nemokamai  25-60 metų amžiaus 1 kartą per 3 metus. 

Ligos, su kuriomis moterys dažniausiai susiduria:

 • Gimdos miomos – tai augliai, kurie retai virsta piktybiniais navikais, o per menopauzę sumažėja ir kalcifikuojasi. Labai svarbu, kurioje vietoje pradeda formuotis ir augti mioma. Jei ji auga į gimdos ertmę, net ir būdama maža gali sukelti gausų kraujavimą per mėnesines, tapti nevaisingumo priežastimi. Įprastai esant miomoms skausmas nėra jaučiamas. Jei gausaus kraujavimo priežastis yra mioma, dėl kurios gali išsekti organizmas ir prasidėti anemija, vienintelė efektyvi gydymo priemonė – operacija.
 • Vaginalinė kandidozė (pienligė) – pasižymi ne maloniais pojūčiais: išorinių lytinių organų niežuliu, perštėjimu, paraudimu, patinimu, tirštų išskyrų atsiradimu, skausmingais lytiniais santykiais, perštėjimu šlapinantis. Pienligę sukelia grybelis balkšvasis mieliagrybis (Candida Albicans), kuris į organizmą patenka iš aplinkos, tačiau plisti organizme jam neleidžia normali mikroflora. Dažniausiai moterys suserga nusilpus imuninei sistemai, sergant medžiagų apykaitos ligomis, endokrininėmis ligomis, vartojant antibiotikus ar kitus vaistus, nėštumo metu dėl hormoninių pokyčių. Nors šia liga vyrai neserga, jie yra pienligės nešiotojai.
 • Mėnesinių ciklo sutrikimai – stiprus kraujavimas, vėluojančios ar dingusios mėnesinės, nevaldomi nuotaikų svyravimai, nepakeliami spazminio pobūdžio skausmai apatinėje pilvo dalyje. 
 • Endometriozė – sunkaus ir ilgo gydymo reikalaujanti ginekologinė liga, pasireiškianti gimdos gleivinės audinio (endometriumo) išvešėjimu už gimdos ertmės ribų: apima kiaušides, kiaušintakius ir dubens audinius. Išvešėjęs nebūdingose vietose endometriumas neturi galimybės pasišalinti iš kūno ir įstrigęs kenkia aplinkiniams audiniams bei organams: ant kiaušidžių formuojasi cistos (endometriomos), užkemšami kiaušintakiai, o dirginant aplinkinius audinius, juose ilgainiui formuojasi randai ir adhezijos (audinių ir organų sąaugos). Endometriozė gali sukelti ir vaisingumo problemų.
 • Genitalijų uždegimai – išskyrų spalvos pokyčiai, pakitęs kvapas, lytinių organų srityje atsiradęs niežulys, perštėjimas, deginimo pojūtis, skausmingi lytiniai santykiai bei šlapinimasis.
 • Kiaušidžių cistos – darinys kiaušidėje, kai natūralioje kiaušidės ertmėje susikaupia sekretas. Cistos gali būti tiek vienoje kiaušidėje, tiek abiejose kiaušidėse vienu metu, pavienės arba daugybinės. Dažniausiai kiaušidžių cistos yra gerybinės ir funkcinės, kurios atsiranda dėl kiaušidžių veiklos sutrikimo ir po tam tikro laiko išnyksta, nepalikdamos žymės. 

Baltų šeimos klinika – ginekologų konsultacijos ir priežiūra Kaune. Susisiekite dėl vizito ir konsultacijos.

Kviečiame registruotis internetu bei telefonu.

Kodėl Baltų šeimos klinika?

17-specialistu

Kvalifikuoti specialistai

Baltų klinikos gydytojai turi sukaupę ilgametę patirtį bei nuolat kelia savo kompetenciją.

Daugiafunkciškumas

Vienoje vietoje galite gauti įvairias medicinines paslaugas ir gydymo metodus.
patogi-vieta-privaziavimas

Erdvus parkingas

Visada rasite kur pastatyti automobilį. Baltų klinika pasirūpino patogia ir erdvia automobilių stovėjimo aikštele.
moderniausios-technologijos

Naujausios technologijos

Visuose Baltų klinikos procedūrų kabinetuose naudojamos pažangios ir modernios technologijos.