Agnė Šitkauskienė

Kineziterapeutė

Agnė 2014 metai baigė LSU kineziterapijos studijas ir įgijo kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. Dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą apie kineziterapijos paslaugų kokybę. Taip pat dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą apie telereabilitaciją – šiuolaikinį gydymo metodą kineziterapijoje.

Taiko individualias ir grupines mankštas su Redcord Axis įranga, pacientams/klientams turintiems stuburo ir galūnių funkcijos sutrikimus. Atlieka sąnarių mobilizacijas. Domisi vizualinių judesių mokymu, kurie taikomi sergant neurologinėmis ligomis: insultas, galvos smegenų traumos, hipoksija, smegenų auglys, taip pat esant neurodegeneraciniams sutrikimams: Alzheimer‘io liga, Parkinsonas, išsėtinė sklerozė, esant neuroraumeniniams sutrikimams, tokiems kaip distrofijos, neuropatijos, ar tiesiog su amžiumi mažėjančiu mobilumu.

Kvalifikacijos tobulinimas
  • 2016 metais baigė fizinės medicinos ir reabilitacijos studijų programą LSMU ir jai buvo suteiktas reabilitacijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
  • LSMU Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencijoje skaitė pranešimą apie vizualinių judesių atkartojimo poveikį pacientų patyrusių išeminį galvos smegenų insultą eisenai, pusiausvyrai ir emocinei būklei.
  • 2019 metais baigė Mulligan mobilizacija su judesiu mokymus, kurie taikomi skausmo gydymui.
Licenzijos
  • 2015 metais įgijo serfitikatą suteikiantį teisę taikyti funkcinio pajėgumo vertinimo metodą. Skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje apie vizualinių judesių mokymą.