Šeimos gydytojai

birute_dargiene-min
Šeimos gydytoja

Birutė Dargienė

  • I, III, V: 8:00-13:00
  • II, IV: 14:00-19:00

dalia_bliujiene-min
Šeimos gydytoja

Dalia Bliujienė

  • I, III, V: 14:00-19:00
  • II, IV: 8:00-13:00

dalia_liukaitiene-min
Šeimos gydytoja

Dalia Liukaitienė

  • I, III, V: 14:00-19:00
  • II, IV: 8:00-13:00

rima_zakarauskiene-min
Šeimos gydytoja

Rima Zakarauskienė

  • I, III, V: 8:00-13:00
  • II, IV: 14:00-19:00

edmundas_mikalauskas-min
Šeimos gydytojas

Edmundas Mikalauskas

  • I, III, V: 8:00-13:00
  • II, IV: 14:00-19:00

vitalija_zalnaraviciene-min
Šeimos gydytoja

Vitalija Žalnaravičienė

  • I, III, V: 14:00-19:00
  • II, IV: 8:00-13:00

Julija Steponaityte-min (1)
Šeimos gydytoja

Julija Steponaitytė

  • Kintantis grafikas

sandra lubinskiene-min
Šeimos gydytoja

Sandra Liubinskienė

Bendrosios praktikos slaugytojos

roberta_seiliuviene-min
Bendrosios praktikos slaugytoja

Roberta Seiliūvienė

Edita Paceviciene-min
Bendrosios praktikos slaugytoja

Edita Pacevičienė

Agne Blazauskaite-min
Bendrosios praktikos slaugytoja

Agnė Blažauskaitė

Viktorija Rebzdyte-min
Bendrosios praktikos slaugytoja

Viktorija Rebždytė

Administracija

Daiva Buikiene-min
Direktorė

Daiva Buikienė

Egidijus Buika-min
Projektų vadovas

Egidijus Buika

Aiste Meskonyte-min
Administratorė

Aistė Meškonytė

Darius Sadauskas-min
IT specialistas

Darius Sadauskas

Austeja Zostautaite-min
Marketingo specialistė

Austėja Žostautaitė

Sandra Kiljonyte-min
Registratorė - administratorė

Sandra Kiljonytė

Jolita Barbeckiene-min
Registratorė

Jolita Babeckienė

Ieva Martinkaitine-min
Registratorė

Ieva Martinkaitienė

Dovile Ledova-min
Registratorė

Dovilė Liadova

Odontologai

Ausra Vaitiekaitiene-min
Odontologė

Aušra Vaitiekaitienė

Viktorija Saudauskyte-min
Odontologė

Viktorija Šadauskytė

Andrius Geguzis-min
Odont. burnos chirurgas (implantologas)

Andrius Gegužis

Kineziterapeutai

Rimante Vainauskiene-min
Vaikų kineziterapeutė

Rimantė Vainauskienė

Agne Povilaityte-Sitkauskiene-min
Kineziterapeutė

Agnė Šitkauskienė

Ginekologai

Dovile Morkunaite-Cereikine-min
Akušerė-ginekologė

Dovilė Morkūnaitė-Čerekienė

  • III: 9:00-11:00

Jelena Lesciova-min
Akušerė-ginekologė

Jelena Leščiova

egils_gasins-min
Nevaisingumo specialistas

Egils Gasins

Psichikos sveikatos centras

Aida Diana Stankeviciene-min
Vaikų ir paauglių psichiatrė

Aida Diana Stankevičienė

Vilma Baksiene-min
Psichologė

Vilma Bakšienė

Viktoras Zivulinskas-min
Gydytojas psichiatras

Viktoras Živulinskas